آموزش صافکاری و شاسی کشی بنز SL550

آموزش صافکاری و شاسی کشی خودرو بنز مدل mercedes benz SL550 2007 در این ویدیو خواهید دید. این ماشین از قسمت سمت چپ دچار آسیب و فشار شدیدی شده است. و نیازمند شاسی کشی و صافکاری حرفه ای است. همانطور که در ویدیو مشخص است گلگیر خودرو، کاپوت خودرو، سینی نگهدارنده خودرو نقاط آسیب دیده این ماشین هستند. برای شروع تعمیر این خودرو در گام نخست شاسی کشی خودرو انجام می شود به این ترتیب که ابتدا قسمت های جلو ماشین را جدا می کند.

ادامه آموزش

آموزش صافکاری و شاسی کشی خودرو کیا اسپورتیج

آموزش صافکاری و شاسی کشی کیا اسپورتیج مدل kia sportage 2015 در این ویدیو خواهید دید. صافکاری و شاسی کشی ماشین اسپورتیج را از قسمت جلوی ماشین که آسیب بیشتری دیده آغاز می کنیم. اجزای قسمت جلوی خودرو و میله ضربه گیر شاسی را باز می کنیم.در این مورد برای تراز کردن بهتر از دستگاه لیز و دستگاه تراز دستی استفاده می کنیم.

ادامه آموزش

آموزش صافکاری و شاسی کشی پورشه

آموزش صافکاری و شاسی کشی خودرو پورشه مدل porsche boxster 2010 در این ویدیو خواهید دید. از شاسی کشی خودرو شروع میکنیم بنابراین قسمت عقب خودرو را که به شدید آسیب دیده را از حالت فشار خارج می کنیم.

ادامه آموزش

آموزش صافکاری و شاسی کشی بی ام و BMW

آموزش صافکاری و شاسی کشی خودرو بی ام و مدل BMW 730 li 2014 را در این ویدیو خواهید دید. این خودرو از ناحیه عقب دچار سانحه بسیار شدیدی شده است و به دلیل شدت آسیب زیاد این خودرو قسمت عقب ماشین باید کاملا تعویض شود و بنابراین نیاز به صافکاری تعویض قطعات بدنه دارد.

ادامه آموزش

آموزش صافکاری و شاسی کشی تویوتا

آموزش صافکاری و شاسی کشی و نقاشی خودرو تویوتا prius را با کشیدن و صاف کردن سقف با دستگاه آغاز میکنیم. در این ویدیو خودروی تویوتا از قسمت چپ آسیب دیده است و به همین دلیل پوسته سقف این خودرو موج برداشته است.

ادامه آموزش