کاورهای محافظ و بادی فنس

.

کاورهای محافظ و بادی فنس

کاورهای محافظ یک نوع بسته بندی می باشند که مستقیما بر روی رنگ اصلی وسیله نقلیه اعمال می شود. استفاده از بسته بندی به شما اجازه می دهد ظاهر خودرو را در یک دوره بسیار کوتاه تغییر دهید و به نوبه خود به شما اجازه می دهد تا بسته بندی را بردارید، در صورت لزوم، خودرو را به حالت اصلی بازگردانید

سرامیک بدنه خودرو را به نام گلاس کوتینگ نیز می‌شناسند؛ زیرا این سرامیک بدنه خودرو مانند یک پوشش اولیه و بدون رنگ عمل می‌کند و قادر است از بدنه اتومبیل شما در برابر بسیاری از عوامل خارجی محافظت کند. سرامیک بدنه خودرو می‌تواند از رنگ خودرو شما را در برابر آفتاب سوختگی، خط و خش، آلودگی‌های شیمایی و برخی عناصر فیزیکی مراقبت کند. سرامیک بدنه خودرو دقیقا مانند یک پوشش نازک ولی مقاوم عمل می‌کند که بر روی رنگ بدنه خودرو شما قرار دارد.

برخی از مزایای کاور محافظتی:


حفاظت در برابر خراش و سایش

فرصت های تبلیغاتی برای کسب و کار

محافظت از ارزش مجدد خودرو شما


بادیفنس یکی از جدیدترین پوشش‌های استفاده شده برای مقاوم‌سازی بدنه اتومبیل‌ها به حساب می‌آید که به تازگی وارد بازار ایران هم شده است. بادیفنس نوعی پوشش بدون رنگ و شفاف است که می‌تواند از بدنه خودرو در برابر ضربات مختلف محافظت کند. برخلاف پوشش‌های نانو سرامیک، بادیفنس به صورت کیت عرضه می‌شود و برای تمام قسمت‌های پیکره خارجی خودرو قابل استفاده است. ضمن اینکه بادیفنس را می‌توان برای اجزای بدنه خودرو استفاده کرد، متخصصان حوزه خدمات خودرو قادر هستند با بهره‌گیری از روکش بی‌رنگ بادیفنس برای مقاوم‌سازی چراغ‌ها و آینه‌های جانبی نیز استفاده کنند.